بلاگ

انواع درب و پنجره آلومینیومی + لیست قیمت

با افزایش نوآوری و استفاده از روش‌های خلاقانه در صنعت ساخت درب و پنجره، امروزه انواع درب و پنجره تولید می‌شوند که علاوه بر زیبایی ظاهری و ظرافت بالایی که دارند، می‌توانند عایق‌های خوبی برای آلودگی صوتی باشند و امنیت دفاتر کاری و منازل مسکونی را حفظ کنند. اما نکته‌ای که هنگام خرید درب و پنجره اهمیت پیدا می‌کند، قیمت این محصولات است.

فاکتورهای گوناگونی هستند که بر قیمت انواع درب و پنجره تأثیر دارند. از جمله آن ها می‌توان به استانداردهای ساخت درب و پنجره، پروفیل به کار رفته برای ساخت آن و وزن پروفیل اشاره کرد. به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم در این مقاله از سایت ترمال بریک، اطلاعات بیشتری درباره انواع درب و پنجره آلومینیومی + قیمت در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

 

عوامل مهم و تأثیرگذار بر قیمت انواع درب و پنجره آلومینیومی

درب و پنجره‌های آلومینیومی نیز مانند هر کالای دیگری بر اساس معیارها و فاکتورهای مختلفی قیمت گذاری می‌شوند. با توجه به مواد به کار رفته برای ساخت هر محصول، ممکن است نوسانات قیمتی در طول یک سال هنگام خرید و فروش آن ها دیده شود. البته این نوسان قیمت معمولاً سیر صعودی دارد و کمتر دیده می‌شود که قیمت محصولی در کشور ما کاهش پیدا کند!

اگر بخواهیم به صورت اختصاصی درباره انواع درب و پنجره آلومینیومی + قیمت صحبت کنیم، باید هم به قیمت آلومینیوم و هم به قیمت شیشه توجه داشته باشیم. جدا از این دو نکته دستمزد سازنده درب و پنجره و دستمزد نصاب هم در مراحل بعدی محاسبه می‌شوند.

البته اگر ساخت و ساز و نصب به صورت عمده صورت بگیرد، در ساختمان‌های چند طبقه و چند واحدی این قیمت ارزان‌تر تمام می‌شود. اما به طور کلی مواردی که بر قیمت درب و پنجره‌های آلومینیومی تأثیر دارند عبارتند از:

 

متریال و نوع پنجره

معمولاً پنجره‌های آلومینیومی جدید دوجداره هستند و قیمت آن ها از درب و پنجره‌هایی که با مواد UPVC ساخته می‌شوند، کمتر است. اما به طور کلی انواع مختلف آن ها، نوع نصبشان و کیفیت هر یک از این مدل‌ها روی قیمت نهایی تأثیر می‌گذارد. بعضی از پنجره‌های دوجداره آلومینیومی فیکس هستند، اما بعضی دیگر دارای یک لنگه بازشو به شکل لولایی هستند. بعضی دیگر از این پنجره‌ها دو لنگه باز شو دارند. همین باعث می‌شود تا نصب آن ها با یکدیگر تفاوت داشته باشد و هزینه نصب و تولید آن ها نیز با یکدیگر فرق داشته باشد.

نکته: هرچه تعداد لنگه‌های یک پنجره یا درب بیشتر باشد، هزینه ساخت آن ها بیشتر می‌شود و هزینه نصب و باز و بسته کردن آن ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

متراژ درب و پنجره آلومینیومی و تعداد آن ها

بدیهی است که هرچه متراژ درب و پنجره بیشتر باشد، پروفیل‌های بیشتری برای ساخت آن به کار می‌رود و قیمت ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

هزینه نصب

درست است که قیمت ساخت درب و پنجره‌های آلومینیومی با توجه به متراژ افزایش و کاهش پیدا می‌کند، اما هنگام نصب هم هزینه‌ای از شما دریافت می‌شود که باید آن را نیز روی قیمت اصلی محاسبه کنید. هزینه رفت و آمد نصاب، هزینه اجرا و راه اندازی درب و پنجره جزو مواردی هستند که باید به عنوان هزینه نصب بپردازید.

به طور کلی هزینه‌های مربوط به ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی + قیمت نصب و اجرا، از 600.000 تومان تا 1.950.000 هزار تومان تمام می‌شود.

 ساخت و نصب انواع درب و پنجره آلومینیومی + قیمت

قیمت ساخت و نصب پنجره‌ها و درب‌های آلومینیومی معمولاً متفاوت است.

  • به عنوان مثال قیمت درب و پنجره‌های آلومینیومی معمولی از 295.000 تومان برای هر کیلوگرم شروع می‌شود و ممکن است با توجه به جزئیات دیگری این مبلغ افزایش پیدا کند.
  • قیمت درب و پنجره‌های آلومینیومی نرمال بریک نیز از 310.000 تومان تا 329.000 تومان برای هر کیلوگرم متغیر است.
  • پنجره‌های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک نیز دارای قیمت بیشتری هستند و کمینه و بیشینه قیمت آن ها 345.000 تومان تا 379.000 تومان برای هر کیلوگرم است.

در نهایت نیز هزینه اجرا و نصب انواع درب و پنجره روی قیمت نهایی می‌آید. به طور کلی قیمت نصب کردن و اجرای پنجره‌های آلومینیومی 15 تا 18 درصد از هزینه کل پروژه در نظر گرفته می‌شود.

سفارش انواع درب و پنجره آلومینیومی + قیمت

یکی از نکات مهمی که هنگام سفارش ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی مورد توجه قرار می‌گیرد، قیمت این کالاها است. اما از آنجا که کیفیت درب و پنجره‌های آلومینیومی از اهمیت زیادی برخوردار است و خریداران می‌دانند با انتخاب کالاهای ساختمانی که از جنس آلومینیوم ساخته شده‌اند تا سال‌های سال نیاز به تعمیر و نگهداری آن ها نخواهند داشت، حاضر هستند قیمت‌های بالا برای این محصولات فوق العاده سبک پرداخت کنند. زیرا:

  • نصب درب و پنجره‌های آلومینیومی آسان است.
  • طول عمر بالایی دارند.
  • می‌توانند تا حد زیادی در هزینه‌های ساخت و ساز صرفه‌جویی کنند.

نکات دیگری هم هستند که قبل از سفارش باید آن ها را تجزیه و تحلیل کنید.

  • اولین نکته در نظر گرفتن نیازهای خودتان است.

انواع مختلفی از درب و پنجره‌های آلومینیومی برای فروش وجود دارند. اما شما باید با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر کدام از آن ها، تصمیم به سفارش و خرید بگیرید.

  • از یک سازنده معتبر خرید کنید.

طرح‌های خلاقانه و نوآورانه جدیدی هستند که کارشناسان برای تولید درب و پنجره‌های آلومینیومی از آن ها استفاده می‌کنند. بنابراین بهتر است حتماً از طریق سازنده‌های معتبر اقدام کنید تا محصولاتی که خریداری می‌کنید جدید و به روز باشند.

  • محصول باید دارای گارانتی باشد.

یکی از سیاست‌های اصلی فروشنده‌ها برای جذب مخاطب، ارائه ضمانت‌نامه برای محصولات خودشان است. زمانی که یک سازنده از تولیدات خود اطمینان داشته باشد، قطعاً برای آن ها گارانتی صادر می‌کند و این باعث اطمینان خاطر خریدار می‌شود.

برای سفارش درب و درب و پنجره آلومینیومی میتوانید با شماره 09126772788 تماس حاصل فرمایید.

کلام پایانی

با توجه به مواردی که درباره نحوه قیمت گذاری انواع درب و پنجره آلومینیومی وجود دارند، شما می‌توانید برای سفارش انواع درب و پنجره به فروشگاه اینترنتی ترمال بریک مراجعه کنید و انواع درب و پنجره آلومینیومی را متناسب با نیاز خودتان با بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها سفارش دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *